Dog tag, Dvojica identifikačných vojenských známok s retiazkou

Produkt nemá žiadne parametre.

• Možnosť vytvoriť si vlastný dizajn
    • Pekne to vyzerá
    • Fakt sa to podobá na pravú retiazku

Mám takéto doma ja s vojenčiny ktoré sú pravé, a tieto sú fakt ich vernou kópiou.
    Odporúčam.

Sluzi na to na co ma :)

• rychlost dodania....komunikacia...

rychlost dodania...komunikacia

Produkt nemá žiadne parametre.

Dvojica vojenských identifikačných známok z ľahko ošetrovateľnej nerezovej ocele je ukážkou nadčasovej estetiky. Do 5 riadkov umiestnite vaše iniciály, citáty, vyznania alebo obľúbené texty z piesní.

Dostupné znaky razeného písma:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

• 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 & ´ , . - / ( ) * + ~ ! ? ´´ : @
  • Známky sú umiestnené na 60 cm a 10 cm guličkovej retiazke, rozmer známky: cca 2,8 × 5 cm.

Farebný tlmič ku každej známke ZADARMO. Farba tlmiča podľa aktuálnej ponuky (čierna, modrá, červená).

Textový podklad pre výrobu známky je potrebné zadať v písomnej podobe - bez diakritiky z uvedenej znakovej sady, rozmiestnené do 5 riadkov (prvý a posledný riadok maximálne po 14 znakov, druhý až štvrtý riadok maximálne po 13 znakov na 1 riadok vrátane medzier). Zarovnanie s ohľadom na otvor pre retiazku. Vystredenie textu je možné zadaním medzier, medzery je potrebné špecifikovať priamo v objednávke.

UPOZORNENIE: Vzhľadom na technológiu výroby známok sa môžu na finálnom produkte objaviť jemné nedokonalosti alebo odreniny, tieto sú ale bežné.

Pri objednávkach zadaných v kamennej predajni je účtovaný poplatok za asistované vytvorenie objednávky +{_cenotvorba(76894, 1, 1, 48464, -1, 1)_} € s DPH.

• Možnosť vytvoriť si vlastný dizajn
    • Pekne to vyzerá
    • Fakt sa to podobá na pravú retiazku

Odporúčam.

Sluzi na to na co ma :)

• rychlost dodania....komunikacia...

rychlost dodania...komunikacia

• , zakúpené v FaxCOPY

• Všetko v poriadku rýchlo vybavené za pár dní.
    • Nic

Odporúčam